Filip Sajler léta účinkuje v pořadu Kluci v akci a letos v Karlíně otevřel Bistro ROH 21. Relaxuje při automobilových závodech do vrchu.
Foto: HN - Libor Fojtík
Filip Sajler léta účinkuje v pořadu Kluci v akci a letos v Karlíně otevřel Bistro ROH 21. V jeho šatníku převažují černá, šedá, krémová a bílá. Líbí se mu stylové tenisky, sám ale dává přednost jednoduché a elegantní obuvi.

Svůj vztah k módě popisuje jako pozitivní, ale do odvážných outfitových kreací se příliš nepouští. V jeho šatníku najdete převážně džíny a černé kalhoty, bílá trička a košile. "Mám také rád příjemné, hezké, elegantní a pohodlné boty," podotýká Filip Sajler a dodává: "Líbí se mi i stylové tenisky od různých módních tvůrců, ale není to něco, co bych nosil."

Z českých oděvních designérů ho nejvíce zajímají Hana Zárubová a Liběna Rochová. Jejich návrhy ho inspirují − jsou prý umělecké a zároveň nositelné. Obou dam si velice váží. On sám pak preferuje kombinace jednoduchých barev − černé, šedé, krémové, bílé −, s nimi si bohatě vystačí. "Nemusím nosit nic moc barevného," svěřuje se.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.