Filip Žilka má rád neobvyklé kombinace.
Foto: HN - Libor Fojtík
Signifikantním symbolem Filipa Žilky, majitele optického studia na pražských Vinohradech, jsou pochopitelně brýle. "Zásadní je nálada, podle té si je vybírám. Když jsem v klidu a v pohodě, jsem schopný jedny nosit čtrnáct dní i měsíc," říká. Obecně vzato není příznivcem značky, ale spíše osobnosti, která značku tvoří. Rád nosí a také prodává brýle od Alaina Mikliho.

Z principu mého povolání je můj vztah k módě velmi kladný," říká Filip Žilka, majitel optického studia na pražských Vinohradech. V tričku by si nepřipadal dostatečně profesionální, proto si do práce bere zásadně košili. Ta je pro něj kouskem, který je v jeho šatníku nezbytný. Zároveň ale musí být každá něčím jiná a mít svá specifika. A to hlavně pokud jde o ty bílé − vlastní třeba i jednu s našitými kšandami. Také má rád věci ozdobené detailem, nebo když jím samy jsou, třeba manžetové knoflíčky.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.