Ondřej Slanina s ředitelem Compass Group Edinem Sosem
Foto: Archiv Compass Group
Na karlínském nábřeží se otevře nová restaurace, povede ji kuchař z dua Kluci v akci. Cantina Moderna chce hostům nabídnout pohled i do "zákulisí", jídla se budou připravovat přímo před nimi. Podnik se zaměří na světovou, především italskou kuchyni.

Ondřej Slanina otevře na podzim v Karlíně novou restauraci zaměřenou na italskou kuchyni. Na vzniku nového podniku Cantina Moderna se dohodl s největší světovou gastronomickou skupinou Compass Group.

První pobočka z plánované sítě restaurací se bude nacházet v administrativním komplexu River Garden na Rohanském nábřeží a bude nabízet světovou kuchyni inspirovanou především Itálií. V menu tedy naleznete hlavně čerstvé těstoviny, speciality z ryb nebo pizzu. V nabídce ale nebudou chybět ani česká jídla, ta se podle zástupců gastronomické skupiny budou v restauraci snažit pojmout netradičně.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.