"Na oběd se snažím utéct z kanceláře každý den, totéž radím svým kolegům," říká Mullen.
Foto: HN - Milan Bureš
Advokát Michael Mullen vede firmu PwC Legal a závodí na kole. Není tedy divu, že jsme s ním poobědvali v "cyklopodniku" Kolonial. Jako pravidelný účastník cyklistických závodů si Mullen také dává záležet na tom, co jí.

Ze své pankrácké kanceláře to nemá Michael Mullen na Staré Město úplně nejblíž. I když jen zdánlivě. Po Praze se totiž pohybuje skoro výhradně na skútru, který mu šetří čas. Zatímco hromadnou dopravou by mu cesta zabrala půl hodiny a varianta autem by byla kvůli zácpám riskantní, na motorce tu byl za 10 minut.

"Na oběd se snažím utéct z kanceláře každý den, totéž radím svým kolegům. Jakmile se dostanete ven, začnete myslet na jiné věci. Když si navíc domluvíte přes oběd schůzku, navážete i byznysové kontakty a konverzací si rozšíříte obzory," říká advokát, původem z americké Iowy, který s přestávkami žije v Praze už 25 let.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.