Anna Steinerová už tři roky vytváří šperky s motivem kávových zrn. Vystudovala obor kov a šperk na VŠUP. Její tvůrčí zaměření je vidět i v jejím tmavém šatníku.
Foto: HN - Matej Slávik
Anna Steinerová netráví v obchodech s módou příliš času. Ráda ale čas od času loví v second handech. Své oblíbené černé šaty se zvířecím motivem dostala od londýnské návrhářky Betty Bonhardové. Její vášní je sbírání kávy ve všech podobách. Od klíčících zrníček po malby.

Ráda se oblékám do sportovně elegantních věcí, které ale zároveň podpoří ženskost," říká Anna Steinerová. Přiznává, že její vztah k módě moc pozitivní není. Nerada tráví čas nakupováním v obchodech, a tak ocení, když dostane oblečení od rodiny jako dárek. "Občas ale zabrousím i do secondhandů. Přirovnala bych to ke sbírání hub − nejprve hledání a pak radost z nacházení. Je to svým způsobem recyklace." Nejlépe se ale cítí na chalupě, když seká trávu v tílku a v kraťasech po dědovi.

Těžko se zbavuje věcí, které nosila a měla k nim nějaký vztah. A tak se věci v šatníku kupí a kupí. "Pak nastane den, kdy si rázně řeknu, že to protřídím. A mám ambici, že se zbavím spousty oblečení, ale najednou jsou to jen tři věcičky," směje se.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.