Monika Zahálková, výkonná ředitelka Institutu členů správních orgánů
Foto: HN – Michaela Danelová
Potřebujete se uchýlit do klidu, na zajímavé místo, kde se dá řešit práce, dobře najíst a ještě se těšit výhledem? Monika Zahálková ví, kam jít. Do Manú Risto and lounge, kde podávají italské a středomořské speciality.

Místo pro náš oběd volila výkonná ředitelka Institutu členů správních orgánů sama a nutno podotknout, že nechybovala. Potkaly jsme se v restauraci Manú Risto and Lounge na Dětském ostrově. V proskleném "hausbótu", který je za slunečného podzimního dne jakoby protkaný dlouhými stíny budov Janáčkova nábřeží a nabízí skvostný pohled na protilehlé nábřeží Masarykovo.

Podnik, který servíruje italskou a středomořskou kuchyni osvěženou o lokální sezonní speciality, tu před necelým rokem zřídil známý šéfkuchař Emanuele Ridi. Původně nám chtěl také osobně představit obědové menu, pak se ale omluvil, že má trénink na další kolo StarDance, do něhož se − podle svých slov nečekaně − probojoval. A tak se o nás ukázkově postaral jeho personál.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.