Hotel & restaurant Troníček v obci Žampach nedaleko Jílového u Prahy
Foto: gourmetguru
V útrobách zařízení s poetickým názvem Troníček Gourmetgurua překvapil motorkářský podnik. Druhým překvapením pro něj byla raw hrášková polévka, kterou tu podávali.

Pod názvem Troníček se Gourmetguruovi ihned vybaví malé pražské divadélko, kam už přes rok chodí na smích & pláč v podání známé neortodoxní standupové formace. A tak když v obci Žampach nedaleko Jílového u Prahy narazil na Hotel & restaurant Troníček, ihned to v něm zajiskřilo a musel tuhle "dvojkombinaci" prozkoumat. V útrobách zařízení s poetickým názvem ho však překvapil motorkářský podnik. První Harley-Davidson vás vítá už na verandě, další stojí na parapetu u okna a do třetice ještě jeden visí ze stropu. Troníček znamená trojhaléř, ale tady spíš "trojharley".

jarvis_585ab1bb498e6a405b836618.jpeg
reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.