Princezna ledu
Foto: Dita Pepe
Oslovili jsme 10 známých spisovatelů a požádali je, aby pro naše čtenáře napsali vánoční povídku. Vzniklo 10 literárních miniatur, jež doprovázejí fotografie Dity Pepe. Přední česká fotografka se nechala texty inspirovat a vytvořila cyklus snímků jen pro tuto příležitost. Věříme, že vás tento výjimečný dárek potěší. Přejeme krásné Vánoce!

Lola dostala od Ježíška brusle, hrozně si je přála, naučí se bruslit a všechny piruety, bude jako její nejoblíbenější princezna ledu. Jenže ještě ani jednou na bruslák nešli. Ale teď v neděli už určitě půjdou, slíbili Lole rodiče už minulej týden. Ale dneska se ukázalo, že táta musí do práce a mamka je nemocná, seděla při snídani v županu a pořád smrkala. A táta vymyslel, že přece můžou jet Lola s Kájou tramvají, to zvládnou, ne? Otočil se na mamku, ale ta vzdychla, protože nechce, aby jezdili po městě sami, a pak Lolu pohladila po tváři, Lolo, broučku, tak půjdeme v týdnu, hned, jak se mi udělá líp, slibuju.

A dneska se můžeš dívat na ten svůj film třeba dvakrát za sebou, dodala.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.