Dita Pepe
Foto: Dita Pepe
Usměje se. "Třeba u vás mě zaujaly nemravné myšlenky," řekne Dita Pepe. "Pomyslela jsem si: Konečně něco, co mě opravdu zajímá!" Její devítiletá dcera Eli, která sedí s námi u stolu, se zachichotá.

Rozhlédnu se po ostravské kinokavárně, kde spolu poslední sobotu před Štědrým dnem sedíme. Co by si někdo pomyslel, kdyby nás uslyšel? Ale je to jen planá obava. V zaplněném, příjemně šumícím podniku je skoro plno. Každý si hledí svého.

Přitom řeč je o Nemravných myšlenkách s velkým N. Je to název povídky, kterou jsem napsal do speciální přílohy v tomto vydání ega!. Deset autorů píše originální vánoční povídku roku 2016. Spojuje je jedna věc. Všechny letos ilustruje ostravská fotografka Dita Pepe.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.