Podnikatel Pavel Sodomka
Foto: HN - Lukáš Bíba
Kdysi u nás zaváděl internet pro lidi, dnes ho vytváří pro věci. A stejně jako před 20 lety má Pavel Sodomka hlad. To potvrdil i na obědě s orientálním šmrncem.

Bydlí na dobré adrese na vltavském nábřeží, v jednom z domů s výhledem na Petřín i Pražský hrad. Z čehož lehce vyplynula i volba restaurace. Sešli jsme se v podniku s ne moc sexy názvem Klub cestovatelů.

"Proč zrovna tady?" zeptal jsem se, když nám obsluha připravovala stůl. "Protože vedle v Suterénu je zavřeno," odpověděl Pavel Sodomka popravdě. Zdálo se mi to možná až moc upřímné. Odpověď klidně mohla znít: "Protože tady mají skvělou kuchyni!" Ale nebyla by to úplná pravda. Ano, mají tu vynikající kuchyni, ale podle původní domluvy jsme se měli sejít vedle.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.