I když Yemi spolupracoval s Kanyem Westem a dalšími velkými hollywoodskými jmény, za největší úspěch považuje to, že jsou lidé kolem něj šťastní.
Foto: HN - Libor Fojtík
Vedle vedení taneční školy, kterou založil, pracuje Yemi na projektech se svou společností JAD Productions. Od práce v agentuře si rok co rok jezdí odpočinout do Asie. Přestože je právě oblečen s řádnou dávkou stylu, říká, že trendy z fashion weeků se neřídí.

Syn nigerijského otce a české matky, kreativec, choreograf a producent. Vedle vedení taneční školy, kterou založil, pracuje Yemi na projektech se svou společností JAD Productions. "V poslední době jsme nejintenzivněji makali na Teniskology, což je největší sneakers festival ve střední Evropě. Není jen o botách, ale o celé urban kultuře," vysvětluje.

Téměř každý jeho den je od rána do večera nabitý schůzkami a pracovními povinnostmi. Mnohdy se stane, že jeho program končí až kolem deváté desáté večer. "Není práce jako práce," usmívá se Yemi a dodává, že pro něj představuje i relax. "Pokud někam jedu s lidmi motivovat je, aby byli lepšími, za povinnost to ani nepovažuji."

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.