Majitel David Konečný v Bistru proti proudu
Foto: HN – Matej Slávik
Sběratel gastrodrbů Gourmetguru prověřoval novoroční novinky v bistru Proti proudu. Podnik nedávno za originální interiér ocenil populární internetový magazín Designboom.

Světový interiér z Karlína

Gourmetguru dobře ví, že pražský Karlín je rájem všech možných bister. Pro oběd si tentokrát vybral bistro Proti proudu v Březinově ulici. Podnik na konci loňského roku ocenil úspěšný světový internetový magazín Designboom, který každý rok vybírá deset nejzajímavějších a nejkrásnějších interiérů restaurací z celého světa. Pražské bistro si mezi nimi získalo místo díky originálnímu provedení interiéru spojujícímu motivy elektrického proudu a jeho přenosu. Bistro, jehož vnitřní prostory navrhla Lenka Pechanová z architektonického ateliéru Mimosa Architekti ve spolupráci s ateliérem Modulora, v dubnu tohoto roku oslaví dva roky provozu. "Je to absolutní pecka, pocta i velký závazek," přiznala Gourmetguruovi spolumajitelka bistra Karolína Konečná.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.