Milada Skutilová, jednatelka Kärcher CZ
Foto: archiv
Její první kotrmelce s autem odnesly jen punčocháče, od té doby ale dává přednost komfortu a bezpečí.

Své první auto, Škodu 120, jsem si koupila na začátku 90. let od kamaráda, milovníka rallye. Netušila jsem, že jeho vášni neunikla ani tato škodovka, kterou řádně "vytunil". Když jsem pak s vozem vyrazila na delší výlet v doprovodu své nejlepší kamarádky, shodou okolností manželky onoho rallye fanouška, na dálnici jsme vletěly jako s Gripenem. A brzy skončily v kotrmelcích. Poté, co jsme se obě vypotácely z auta ven, zjistily jsme, že až na roztržené punčocháče se nám naštěstí nic nestalo.

V polovině 90. let jsem jezdila s japonským Daihatsu Cuore. Bylo tak maličké, že se s ním dalo zaparkovat prakticky kdekoliv. Přátelé si mé mini červené autíčko rádi dobírali. Občas mi ho dokonce poponesli na jiné parkovací místo.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.