Bistro Jan Paukert na Rohanském nábřeží.
Foto: Archiv Bistro Jan Paukert
Proslulé chlebíčky Jana Paukerta z lahůdkářství na Národní třídě měl Gourmetguru docela rád. Před dvěma lety však podnik skončil. Stoletou tradici se nyní pokouší obnovit moderní Bistro Jan Paukert v Karlíně, které zařadilo do nabídky také snídaně, polední menu nebo vlastní pečivo.

Gourmetguru si dobře vzpomíná na vyhlášené lahůdkářství na Národní třídě v centru Prahy, kde se podnikatel Jan Paukert proslavil chlebíčky už za první republiky (to ví Gourmetguru samozřejmě jen z doslechu, ne z osobní zkušenosti). Podnik, kam se chodily občerstvit slavné osobnosti jako Lída Baarová či Jan Werich, už sice neexistuje, stoletou tradici se však nyní pokouší obnovit bistro na Rohanském nábřeží.

Bistro Jan Paukert objevil Gourmetguru na frekventované třídě plné kancelářských a byznysových center. Moderním interiérem oslovuje podnik lidi z blízkých kanceláří a zároveň pojí současnost s dobou Paukertovy největší slávy: masivní dubové lamely na zdech, stropě i v prostoru odkazují k liniím v tradičním logu značky.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.