Český běžecký guru Miloš Škorpil
Foto: HN - Lukáš Bíba
Nechal jsem ho vybrat restauraci, jak je v této rubrice zvykem. "Co třeba ten stánek s burgery u metra v Karlíně?" Nadzvedl jsem obočí. "No přece nepůjdeme v běžeckém do nějakého podniku!" dodal na vysvětlenou.

Miloš Škorpil se chtěl před pracovním obědem proběhnout. Že je venku mráz, mu nijak zvlášť nevadilo. Takže pro ty, kteří čtou články v novinách, aby se také něco podstatného dozvěděli, zde je pravidlo č. 1: "Běhat se dá v každém počasí."

Neběželi jsme spolu poprvé, jsem koneckonců za nejznámějšího českého běžeckého guru tak trochu spoluodpovědný. Když jsme se před více než 15 lety poznali a on přebíhal napříč (a na jeden zátah) Česko, naváděl jsem ho, aby začal k běhání přemlouvat i ostatní. Protože kdo jiný než chlápek, který pobíhá po Česku jako Forrest Gump?

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.