Krušovická Šalanda otevřela v Mělníku 19. ledna. Součástí jsou i pivní lázně.
Foto: Archiv Krušovická Šalanda
Čas od času se Gourmetuguru cítí pražskou gastroscénou mírně přesycen. Vyrazil tedy po proudu Vltavy do Mělníka, kde otevřela nová krušovická Šalanda. Kromě popíjení se tu můžete v pivu i vykoupat.

Pivní lázně na soutoku Labe a Vltavy

Devátá krušovická Šalanda, která se ve čtvrtek 19. ledna otevírala v Palackého ulici ve středočeském Mělníku, Gourmetgurua přiměla vyjet si z hlavního města. Přízvisko si podnik vysloužil podle přilehlých pivních lázní U Císaře, které hrály velkou roli v tom, že se Gourmetguru na výlet vypravil. Kromě sudového i tankového piva si dopřál šedesátiminutovou lázeňskou proceduru v podzemí, v původním městském sklepení ze 13. století. Začal pivní lázní v dubové kádi, kde mu společnost dělaly pivovarské kvasnice, chmel a slad. Následoval odpočinek na lůžku z pšeničné slámy. Na stěnách mělnické Šalandy Gourmetugurua zaujala ruční kresba procesu výroby piva od ilustrátora Michala Bačáka.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.