Že se prej nestydím, pro mamuš výprodej z focení.
Foto: Pavel Beneš
Oslovili jsme pět českých autorů s prosbou, aby si na Mezinárodním dni žen našli něco svého.

To je vždycky u nás nadělení, když má být MDŽ, a to začne hned po Vánocích, co máme mamuš k tomu MDŽ koupit, a letos to bylo zvlášť hustý, když Otouš přišel s tou broží. Moc pěkná, což o to, vypadala jako briliantová a já se radoval, že se složíme a dáme ji mamuš dohromady, jako nás pět dětí, jenže Otouš nechtěl ani slyšet, že tu brož dá mamuš sám a že si máme vymyslet dárek sami. Já byl hned hotov, dám mamuš kytku, vždycky jí dávám kytku k MDŽ, Péťa se mi kvůli tomu směje, že prej Darek zase s tou svou kytkou, že ti to není blbý, říká, každej rok kytku, a Baruna přišla na to, že je to výprodej z focení, Florea, řekněte to květinou, na e­-shopu mix 002, a to bylo řečí, nejhorší jako vždycky Sída, že se prej nestydím, pro mamuš výprodej z focení. Já na to, a co dáš mamuš ty, Sído, a Otouš se jí zastává, že Sída nemusí, že je sociální případ.

jarvis_58b81726498ec90901a20b82.jpeg
reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.