Na ose „trauma z opilého strýčka – karafiát – volební právo“ se může leccos semlít.
Foto: Shutterstock
Být ženou je krásný úkol. Zvlášť, když dojde na tak sexy svátek, jako je MDŽ.

Chce­-li dnešní mladá žena vypadat, že má nadhled, a vyskytne se ve společnosti zralých mužů, kteří něco zažili, bude dělat, že se jí MDŽ netýká. Bude pro ni přežitý jako korkové nástěnky s obrysy písmen CCCP. Bude­-li chtít udržet krok s mladšími muži, kteří se v "ženské otázce" stavějí na její stranu, bude je za jejich blahopřání upřímně chválit. Považuje­-li se za feministku a ocitne se "mezi svými", bude dělat, že si 8. březen nenechá nikým vzít, i kdyby jí byl nakrásně ukradený; je­-li zralou ženou, která si pamatuje, jak ten den probíhal, když se slavil povinně, nebude se nejspíš tvářit nijak, protože jí ukradený doopravdy bude.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.