Dvě kamarádky vyrábějí designové potřeby pro psy a jejich chovatele Demeven.
Foto: Lucie Čálková
Lucie Dráždilová a Eliška Griffiths se potkaly na vysoké škole a pracovaly v nadnárodních firmách. Pak se ale pustily do vlastního podnikání. "Raději jsme šly do rizika, než abychom dělaly, co nás nebaví," shodují se. Založily značku Demeven a dnes vyrábí stylové potřeby pro psy i pejskaře.

Mezera na trhu a nespokojenost s dostupným zbožím často dávají impulz k vlastní iniciativě a kreativním nápadům. A tak se stane, že lidé různého zaměření odcházejí z nadnárodních firem a vydávají se cestou módy a designu. Stejně jako kamarádky Lucie Dráždilová a Eliška Griffiths, které založily e-shop se stylovými potřebami pro psy a jejich chovatelky.

"Jsou to asi čtyři roky, kdy jsem pro svou adoptovanou fenku Emily sháněla obojek. Nechtěla jsem ani kožený, ani obyčejný nylonový, které se tou dobou vyráběly všude, ale nějaký speciální a designový," vypráví Lucie Dráždilová. 

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.