Majitel firmy Next Ivan Pavlíček
Foto: Matej Slávik
Už 26 let vede Ivan Pavlíček firmu na výrobu bezpečnostních dveří. Do práce jezdí vlakem, po městě chodí pěšky, a pokud nezdolá aspoň 10 kilometrů denně, není spokojený.

Oběd s Ivanem Pavlíčkem byl od začátku velkou výzvou − nepatřím totiž mezi nadšené stoupence sushi ani mořských plodů. To ale v okamžiku, kdy vcházíme do japonského bistra Sushi Oishi, majitel firmy Next ještě netuší.

Malý podnik v pražské ulici V Celnici navštěvuje i několikrát týdně a podle vřelého úsměvu číšníka je zde velmi vítaným hostem. "Bydlím na východním okraji metropole a do práce jezdím většinou vlakem, abych nemusel stát v zácpě a zároveň byl trochu ekologický," vysvětluje Ivan Pavlíček, který se po hlavním městě pohybuje zásadně pěšky. A protože je bistro jen pár kroků od Masarykova nádraží, rád si tady krátí čekání na vlak ve společnosti oblíbené asijské kuchyně.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.