Naďa Klevisová, redaktorka časopisu ego! a dlouholetá spolupracovnice Hospodářských novin a vydavatelství Economia
Foto: Martin Svozílek

"Zdravím a posílám umění, fotky už jsou uložené, máte to vše připravené," napsala mi před třemi týdny. Tak jako vždycky. Rubriku o výtvarném umění zásobovala Naďa Klevisová vysoce profesionálním způsobem − nikdy nevynechala, nikdy se neopozdila a editor k jejímu textu obvykle neměl co dodat. Tak tomu bylo i tentokrát. Rozdíl spočíval pouze v tom, že poté, co odeslala e-mail do redakce, si sbalila tašku a vydala se do nemocnice.

Nebyla by to ovšem paní Klevisová, kdyby si s sebou nevzala počítač. A mě také ani nenapadlo, že by ho snad nechala doma. Bylo přece samozřejmé, že tam, někdy po vizitě, začne psát a pak mi nejpozději v úterý pošle další příspěvek − tentokrát o výstavě Jaromíra 99 v pražské Galerii Pro arte. Koneckonců, fotky už byly předem uložené ve složce, vše připravené…

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.