Generální ředitel CompuGroup Medical Vladimír Přikryl
Foto: archiv
Jeho prvním autem byl sportovní vůz BMW, na který si vydělal při sběru cukrové řepy. Ve své době byl generální ředitel CompuGroup Medical Vladimír Přikryl asi jediným "zemědělcem", který na pole jezdil ve sporťáku.

Ve výběru aut mě nejvíc ovlivnil otec, jenž v dobách mého dospívání vlastnil hned několik BMW v řadě. Není divu, že mým prvním vozem bylo BMW 325 Compact, třímístný sporťák, který jsem si koupil za peníze těžce vydělané na sklizni cukrové řepy. Sice bylo ojeté, ale mělo silný motor a výborné jízdní vlastnosti. Ještě další tři roky jsem s ním jezdil na řepné brigády. Byl jsem v té době asi jediný zemědělec, jenž se dopravoval na pole ve sporťáku BMW.

Když jsem později nastoupil do stávající firmy, spolu s kariérou rostl i výkon mých aut. Nejprve jsem jezdil Superbem 1,8 TSI, který jsem později vyměnil za nejsilnější Superb s objemem 3,6 litru. Pak následovalo moje stávající BMW pětkové řady.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.