Děti
Foto: Iva Fialová

Po pěti letech toho měl Vojta dost. Už to nešlo. Nechápal, jak se mohl s Michalou kdy sblížit, nechápal, co ho vedlo k tomu, aby s ní měl děti. A hned tři. Věděl, že to není jen její vina, ale nemohl si pomoct. Musel z těch neustálých těhotenství, neustálých porodů a neutuchajícího dětského řevu vinit ji. Proti dětem nic neměl, to ne, vždyť nemohly za to, jaká byla jejich máma. Neuměla se o ně pořádně postarat, takže furt řvaly. A ještě se tvářila, jako že by s tím snad měl něco dělat on. Jako by on, chlap, mohl nakojit jejich benjamínka, jako by to snad byla jeho vina, že si jich pořídili tolik.

Vojta to nevydržel. Jaro bylo v plném proudu, bylo jasné, že brzy přijde léto a nádherné počasí. A tak se Vojta sebral a odjel do Anglie. Kam jinam?

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.