Titulní stránky, které nevyšly
Foto: Tomáš Tesař

Grils. Anebo raději Girls? Ne, první je správně, i když podle složení týmu šéfkuchařky Markéty Libánské, která se svým "babincem" povede nové bistro zaměřené na grilovaná kuřata, by mohlo klidně platit i to druhé. Ve světě špičkové gastronomie, jemuž vládnou převážně muži, jde spíše o výjimku, a proto jsme Markétu umístili na titulní stranu našeho magazínu.

Najdete v něm tentokrát více stránek, neboť jde o dvojčíslo, takže jsme si mohli dovolit pro tuto vizuálně i profesionálně atraktivní slečnu (nedávná stáž ve Skandinávii se jí zjevně vepsala i do tváře) vypravit "družinu" podobně mladých, hezkých, talentovaných a neméně potetovaných šéfkuchařů.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.