Čtení pod lavici
Foto: archiv vydavatelství
Kdepak, nechceme děti navádět, aby nedávaly pozor ve škole, ale... Co kdyby tam přece jen občas byla trochu nuda?

Zvířata ve vesmíru
Petr Stančík: Jezevec Chrujda dobývá vesmír; Meander

Petr Stančík: Jezevec Chrujda dobývá vesmír; MeanderOdillo Stradický ze Strdic a Petr Stančík jedno jsou. Pod šlechtickým pseudonymem publikoval Stančík knihy v mládí, před deseti lety se rozhodl spokojit s občanským jménem. Pod ním si v roce 2015 přišel pro Magnesii Literu za Mlýn na mumie. Nyní se s ním vypravil do vesmíru. Společnost mu dělá jezevec Chrujda a tchoř Smradolf.

Čtvrtého dílu vyprávění o Chrujdovi se Stančík ujal s ilustrátorkou Lucií Dvořákovou, která dává sérii jednotný vizuál. I tentokrát za vším stojí láska. Ne k ženě, ale ke svůdné lasičce Aničce. Zvířata dostojí zaběhnutým archetypům: sova je moudrá, tchoř zákeřný. Novinkou je, že se potkávají s mimozemšťany. Někoho může překvapit, že i náš Měsíc má svůj měsíc.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.