Aktuální vydání časopisu ego!
Foto: Chizu Takakura

Doba je to fakt bláznivá. Jen si představte, co se děje u notářů. Snad každý týden k nim někdo vběhne do kanceláře a hlásí, že chce vydědit nepovedené (rozuměj arogantní, fetující, permanentně ožralé…) potomky. Tím to ale nekončí. Testamenty sepisují zrovna tak mladí, kteří chtějí mít zase stoprocentní jistotu, že po nich nebudou dědit ti jaksi nepovedení (arogantní, zfetovaní, přepití) rodičové. A když pak dojde na čtení testamentu? Shromáždění dědicové nestačí žasnout, když třeba zjistí, že tatínek měl roky tajnou milenku, stádo poníků anebo milionové dluhy.

V porovnání s těmito situacemi se nám, s prominutím, kariéra Rudolfa Jindráka, jenž to dotáhl až k Miloši Zemanovi na Hrad, zdála jako úřednická selanka. Ale pak došlo na modrou krev, červenou průkazku, maminku Němku a tatínka českého národovce (o Angele Merkelové ani nemluvě) a byl tu další vážný aspirant na titulní stránku.

Jenže. Pak jsme potkali na ulici neandertálce. Že nevěříte? Bydlí v Tokiu.

jarvis_59957e52498e27acfbc52b6d.jpeg
Kresba: Luděk Bárta
reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.