Ředitelka společnosti Xerox Veronika Brázdilová
Foto: Milan Bureš
V informačních technologiích se pohybuje 20 let. Regionální šéfka Xeroxu Veronika Brázdilová je tedy novým technologiím příznivě nakloněna. Chválí si především aplikace, chytrou tiskárnu a alarm, který chrání bezpečí celé rodiny. Za největší technologickou vychytávku považuje svého manžela.

Šéfku společnosti Xerox pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko Veroniku Brázdilovou moderní technologie vyloženě baví. "Jsem jimi obklopena nejen v práci, koneckonců v ICT se pohybuji 20 let, ale i v osobním životě," říká s tím, že technologické vymoženosti jsou pro ni nepostradatelnými praktickými pomocníky i příjemným rozptýlením.

"Bez mobilního telefonu  1  to prostě nejde. Je to pro mě práce i zábava v jednom," přiznává. Mobil pro ni představuje také způsob, jak být v úzkém kontaktu s přáteli, kteří se rozutekli do různých koutů světa.

ekonom

Tento článek vznikl pro časopis Ekonom. Předplatit si ho můžete zde.

Oblíbenou aplikací Veroniky Brázdilové je Trip Advisor  2 , který jí umožňuje věnovat se velké vášni − cestování. "Je to také dobrý rádce a pomocník, díky němuž mám možnost poznat nová místa a lidi, načerpat energii a inspiraci pro život i práci," popisuje.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.