Monika Kohoutková, personální ředitelka společnosti Škoda Praha Invest
Foto: Honza Mudra
Žena v neustálém pohybu. Taková je Monika Kohoutková, personální ředitelka společnosti Škoda Praha Invest, která se řídí tím, že není prostor pro otálení. Je milovnicí mořských řas, darů moře, skořice a lidského písma.

Když těsně před polednem otevírám dveře restaurace Kobe v areálu pražského BB Centra, Monika Kohoutková už mě vyhlíží. "Jdete včas, to je skvělé. Když jsem před devíti lety přišla do Prahy, byla jsem v šoku, jak tu lidé vnímají čas a zpoždění nikdo neřeší. Dodnes mě to udivuje," usmívá se nevěřícně rodačka z Břidličné, podle níž mají Moravané dochvilnost v krvi.

Důvodů, proč k setkání zvolila právě podnik ze sítě špičkových asijských restaurací, má hned několik. "Tím absolutně nejdůležitějším je poloha vůči mé kanceláři. Pěšky to sem trvá tři minuty. Jsem totiž pověstná hláškou: Běží ti čas!" To jednatelka společnosti Škoda Praha Invest (ŠPI) ovšem netuší, že si u stolu ještě nějakou chvíli posedíme.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.