Mentor, který pomáhá jednotlivcům i organizacím odemknout lidský potenciál Jan Mühlfeit
Foto: archiv
Někdejší prezident Microsoft Corporation pro Evropu Jan Mühlfeit se dnes představuje jako "mentor, který pomáhá jednotlivcům i organizacím odemknout lidský potenciál". A o tom si také čte.

Jaké knihy leží právě teď na vašem nočním stolku?

Kniha The Soul of Leadership mého kamaráda Dee­paka Chopry. Jeho texty čtu rád a často, protože jde vždycky do hloubky − ať už to bylo Sedm spirituálních zákonů úspěchu, nebo jeho přibližně 80 dalších bestsellerů, jak je označily New York Times. Vystudoval několik oborů na několika univerzitách, a tak se na věci dívá hodně globálně.

Máte ještě jiného zvláště oblíbeného spisovatele?

Mám víc oblíbenců, ale jako prvního musím jmenovat Stephena Coveye. Jeho knihu Sedm návyků vůdčích osobností jsem četl v roce 1994 a domnívám se, že mě do značné míry změnila. Posléze jsme se spolu i setkali, učil nás v Microsoftu. Stále se také vracím k textům Claytona Christensena, profesora z Harvardu. Vůbec nejradši mám jeho knihu Jak změříte svůj život.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.