Vizualizace videomappingu na průčelí Palladia
Foto: archiv studia Hyperbinary
Studio Hyperbinary, které Praze před léty představilo videomapping, svoji nejnovější produkci předvede o víkendu na budově obchodního centra na náměstí Republiky.

O víkendu 20.-22. října bude na historické budově bývalých kasáren na náměstí Republiky každý večer od 19 do 22 hodin k vidění videomapping. Obchodní centrum Palladium, které v budově nyní sídlí, jím oslaví 10. výročí.

Tvůrci videomappingu, umělci ze skupiny Hyperbinary, mají na svém kontě již několik audiovizuálních projekcí na pražské historické budovy. V roce 2010 rozsvítili staroměstský orloj a o tři roky později, během Signal festivalu, i kostel sv. Ludmily na náměstí Míru. Jejich posledním českým počinem je videomapping pro interiér Dvořákovy síně Rudolfina při koncertě České filharmonie.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.