Přednáška na konferenci Leadership Brno
Foto: archiv Leadership Brno
Že inspirativní lídr je nepostradatelný za každé situace a v jakémkoli prostředí, ukáže konference Leadership Brno. Její čtvrtý ročník se odehraje v pondělí 13. listopadu na jevišti Besedního domu. Do moravské metropole míří řečníci, kteří šéfují barům, kreativní agentuře i neziskové organizaci.

Inspirativní lídr je důležitý v jakémkoli prostředí - ať je řeč o reklamní agentuře, designovém studiu, neziskové organizaci, vědě a výzkumu či baru. Konference Leadership Brno, jejíž čtvrtý ročník se uskuteční 13. listopadu v Besedním domě, si proto položí otázku: Jak vytvářet prostředí, ve kterém jsou lidé spokojení a zároveň dosahují výjimečných výsledků?

Odpovědět se pokusí sedm řečníků z odlišných oborů, ve svých vystoupeních využijí případové studie i své zkušenosti. Konferenci pořádá společnost GrowJOB Institute, kterou založil Petr Ludwig, autor knihy Konec prokrastinace.

Leadership
Řečníci letošního ročníku konference. Zleva Jaroslava Valová, Michal Pastier, Jan Vlachynský, Petr Ludwig, Šimon Pánek, Petr Jan Juračka. Nejnovějším potvrzeným řečníkem je youtuber Kovy.

Na jevišti Besedního domu se objeví například Jan Vlachynský, spolumajitel populárních brněnských podniků, jimiž jsou Bar, který neexistuje, Super Panda Cirkus a 4pokoje. Hovořit bude o svých amatérských začátcích a hledání cesty k efektivnímu vedení zaměstnanců i o tom, jak být rebelem v gastronomii. O své zkušenosti ve vrcholovém managementu a budování rodinné firmy se podělí Jaroslava Valová, zakladatelka společnosti Siko Koupelny & Kuchyně.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.