Nejlepším českým someliérem roku 2017 je Kamil Prokeš
Foto: fotovaiz.com
20. ročník české someliérského klání vyhrál Kamil Prokeš, majitel vinařství ve Velkých Němčicích. V soutěži, jejíž slavnostní finále se uskutečnilo v pražském Rudolfinu, se mu mezi dvacítkou kolegů dařilo nejlépe jak ve znalostních, tak praktických dovednostech.

Vítězem jubilejního 20. ročníku someliérského mistrovství České republiky Bohemia Sekt Trophée se stal Kamil Prokeš, majitel vinařství ve Velkých Němčicích. V soutěži, jejíž slavnostní finále se uskutečnilo ve Dvořákově síni pražského Rudolfina, mezi dvacítkou kolegů nejlépe obstál jak ve znalostních, tak v praktických dovednostech. Ty zahrnovaly například obsluhu herečky Ani Geislerové a režiséra Jana Hřebejka v imaginární restauraci na pódiu před diváky. Druhé místo obsadil David Král ze staroplzeneckého Bohemia Sektu a bronzová příčka patří Libuši Vrbové z hustopečskkého vinařství U Vrbů.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.