Malbec z argentinského regionu San Juan je ideálním vínem k jídlu. Byl by špatným sólistou, ale jako spoluhráč se osvědčil.
Foto: archiv

Po zavření doků v roce 1982 tu byly 20 let chátrající, polorozpadlé ruiny. Po roce 2000 se kolem kanálů, 15 minut cesty tramvají z centra Manchesteru, začala rýsovat jedna z nejelegantnějších místních čtvrtí. Jmenuje se Media City, podle toho, že sem velkou část produkce přesunuly BBC, ITV i další mediální firmy. Snoubí se tu nové i staré, tedy sklo, kov i červené cihly. A samozřejmě voda.

Řetězec argentinských steakhousů CAU tu relativně nedávno otevřel jednu ze svých restaurací. A stojí za návštěvu! CAU nemá nic společného s italským "Ciao!", ale je to zkratka: "Carne Argentina Unica", tedy "jedinečné argentinské maso". Ale je to zároveň i slovní hříčka, protože když CAU správně vyslovíte, zní to jako "cow", tedy kráva. Což dává smysl.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.