Malbec z argentinského regionu San Juan je ideálním vínem k jídlu. Byl by špatným sólistou, ale jako spoluhráč se osvědčil.
Foto: archiv

Po zavření doků v roce 1982 tu byly 20 let chátrající, polorozpadlé ruiny. Po roce 2000 se kolem kanálů, 15 minut cesty tramvají z centra Manchesteru, začala rýsovat jedna z nejelegantnějších místních čtvrtí. Jmenuje se Media City, podle toho, že sem velkou část produkce přesunuly BBC, ITV i další mediální firmy. Snoubí se tu nové i staré, tedy sklo, kov i červené cihly. A samozřejmě voda.

Řetězec argentinských steakhousů CAU tu relativně nedávno otevřel jednu ze svých restaurací. A stojí za návštěvu! CAU nemá nic společného s italským "Ciao!", ale je to zkratka: "Carne Argentina Unica", tedy "jedinečné argentinské maso". Ale je to zároveň i slovní hříčka, protože když CAU správně vyslovíte, zní to jako "cow", tedy kráva. Což dává smysl.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.