Fashion bistro
Foto: Kateřina Čupová

Může vzniknout dobré italské bistro poblíž Pařížské ulice, nejznámější pražské turistické pasti? Může existovat dobrá restaurace, která se záhy po svém otevření prodává na Slevomatu, moru české gastronomie? A můžete se vůbec slušně najíst v podniku, který má v názvu slovo "fashion"? Právě s těmito otázkami jsem mířil do nového Fashion Bistra, které se koncem loňského roku otevřelo v Kostečné ulici.

Kolem Pařížské samozřejmě nevznikají jen zlodějiny typu nyní zavřené Cantinetty Fiorentiny. Casa de Carli ve Vězeňské ulici je možná nejlepší italská restaurace v Praze a i předtím tu bývaly špičkové italské podniky, jak dobře věděl i Marek Dalík, než přešel na vězeňskou stravu. A stejně tak byla skvělá i italská restaurace, jež byla chvíli součástí Fashion Clubu nahoře v Kotvě, možná i proto rychle skončila. Horší už je to se Slevomatem: na něm se prodávají jen podniky, které se neumí prodat za plnou cenu. Tečka.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.