Fashion bistro
Foto: Kateřina Čupová

Může vzniknout dobré italské bistro poblíž Pařížské ulice, nejznámější pražské turistické pasti? Může existovat dobrá restaurace, která se záhy po svém otevření prodává na Slevomatu, moru české gastronomie? A můžete se vůbec slušně najíst v podniku, který má v názvu slovo "fashion"? Právě s těmito otázkami jsem mířil do nového Fashion Bistra, které se koncem loňského roku otevřelo v Kostečné ulici.

Kolem Pařížské samozřejmě nevznikají jen zlodějiny typu nyní zavřené Cantinetty Fiorentiny. Casa de Carli ve Vězeňské ulici je možná nejlepší italská restaurace v Praze a i předtím tu bývaly špičkové italské podniky, jak dobře věděl i Marek Dalík, než přešel na vězeňskou stravu. A stejně tak byla skvělá i italská restaurace, jež byla chvíli součástí Fashion Clubu nahoře v Kotvě, možná i proto rychle skončila. Horší už je to se Slevomatem: na něm se prodávají jen podniky, které se neumí prodat za plnou cenu. Tečka.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.