V biologii, a v sexu už vůbec, neexistuje diplomacie.
Foto: Shutterstock

Nejsou éčka jako éčka. V potravinách nám radost nedělají, v oddělení s dámským prádlem mohou naopak potěšit leckterého muže. Zcela jistě pak toho, jenž své obdařenější manželce asistuje svým čistě chlapským pohledem. Navíc připravený cokoli rozepnout či zapnout, natáhnout či svléknout. Když se ovšem příliš dívá, byť pochopitelně jen na tu svou vyvolenou, a leze za ní za záclonku kabinky, jež se pak celá nadouvá a varhánkuje, neboť na souhru zdvojených párů končetin není velikostí nastavena, mohou ho prodavačky i vykázat. Do jiného oddělení, nejlépe se sportovními potřebami, aby si trochu vyplavil hormony.

Já jsem před lety v Itálii v podobné situaci skončil o patro níž, mezi rybářskými podběráky. Ty sice zdánlivě připomínají košíčky z horního dílu erotického prádla, ale na abecední stupnici by to rozhodně nebylo éčko, spíš jéčko. Tehdy ještě nikoho nenapadlo, že hezká nešikovná prodavačka, která se marně snaží vymotat z rybářských sítí, může iniciovat mezi zákazníky klidně i budoucího "#MeToo makera". A tak jsem se tam zcela bez povšimnutí zhruba na půlhodinku lehce zasíťoval.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.