Pro Nicole Droščákovou se životní závislostí stal sport.
Foto: Pepa Dvořáček
Člověk se může nadšeně zbláznit prakticky do čehokoli. Pro Nicole Droščákovou se životní závislostí stal sport - konkrétně disciplína bikini fitness, kterou si lidé dodnes často pletou s kulturistikou.

Vzhledem ani vystupováním Nicole Droščáková rozhodně nepůsobí jako někdo, kdo teprve před rokem oslavil osmnácté narozeniny a příští rok se chystá k maturitě. Je usměvavá, perfektně upravená, vystupuje s rozvahou i zdravým sebevědomím. A navíc to není žádná "křehotinka", což jsou stěžejní předpoklady pro profesionální závodnici bikini fitness. Cesta k tomuto cíli ale nebyla vůbec jednoduchá.

"Je pravda, že i když je mi teprve devatenáct, duševně se cítím na víc. Je to asi tím, že se odjakživa pohybuji mezi staršími a oproti vrstevníkům tak trochu vyčnívám," krčí rameny dlouhovlasá brunetka. "Také mě hodně ovlivnilo drsné sportovní prostředí a zkušenost s mentální anorexií." Tou si současná studentka hotelového managementu prošla v nejkomplikovanějším období mladistvého života, a sice v pubertě. S psychickými i zdravotními problémy se však dokázala poprat − prázdná místa vyplnila psychická pohoda, svaly a znovunalezená láska k jídlu. Naštěstí.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.