Na muže tmavší pleti zaútočili v tramvaji fanoušci fotbalové Sigmy Olomouc.
Foto: Lukáš Bíba

Infra-, respektive infarktstruktura pražské integrované dopravy patří k nejhustším v Evropě. Ano, je to vážně hustý. Takže vlastně my, kaštani, jak nás dopraváci přezdívají, ani nemáme šanci padat a kutálet se, až řidič při vjezdu do stanice dupne na brzdy. A linek je opravdu dost, proto nemusí vadit, když občas nějaká zmizí a vynoří se nečekaně na zcela jiném místě. Bezvadný příklad aplikace kvantové fyziky v praxi.

Pražské tramvaje jsou takovým malým městským biotopem. Je třeba ho chránit a udržovat v jeho ryzí podobě. Jedinci, kteří v tomhle plechovém mikrosvětě dokážou přežít dvě zastávky, jsou natolik odolní a získají takové protilátky, že už nemusí na žádná očkování, lekce s mentory a kouči ani na psychoanalýzu.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.