Manažerka a specialistka na technologie Jasna Sýkorová
Foto: Vojtěch Vlk
Proč se manažerka a specialistka na technologie Jasna Sýkorová rozhodla vydávat elegantní krimipříběhy z 20. let minulého století.

Já se tady celý život snažím a pak se objeví amatér, který si knížky začne pěstovat jako koníček. No přesně takové jsme tady potřebovali!" Tak reagovali její kamarádi nakladatelé, když se jich začala vyptávat na podmínky tisku a distribuce knih. A nevěřili − koneckonců jako její blízcí −, že to myslí vážně. Roky se přece věnuje moderním technologiím, spoluvlastní prosperující komunikační agenturu Taktiq Communications a coby manažerka v ní má práce nad hlavu! Jenže…

Jak jsem mohla alespoň trochu při našem setkání poznat, Jasna Sýkorová sice hodně a ráda pracuje, ale také se ráda baví. Přesně jako slečna Phryne Fisherová, hlavní postava detektivních příběhů Kerry Greenwoodové.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.