Trénink na mateřství je přípravou na Tour de France minus drogy.
Foto: Shutterstock

Konečně trochu utichly emoce v kauze, zdali ženy mohou nebo nemohou podávat vrcholové výkony ve sportu. Jestli od mužů snesou kritiku, která je má motivovat k tomu, aby skočily dál a co nejvyšší rychlostí. A taky o tom, jestli se raději nemají vyskytovat v bezpečí rodinného kruhu, protože na matky jsou všichni hodní.

Dnes tedy mohu vyslovit nabídku, která sice nejspíš zůstane neoslyšená, ale to nevadí: pánové trenéři, a to jste věděli, jak báječně se ženské cepují navzájem? Nepotřebujete inspiraci? Když pominu nesmyslné disciplíny, jakou je například ženská kariéra, protože ta zavání necitelností, trénink na nejněžnější z lidských životních zkušeností čili mateřství je přípravou na Tour de France minus drogy, které by člověku trochu zlepšily náladu (nebo výkon).

reklama

Sesterský dril, s nímž se člověk setká v rodině, v práci, na ulici i na internetu, začíná už v těhotenství. Ukázku si projdeme v časové posloupnosti:

Otěhotněla jsi brzo, nejsi zajištěná. Otěhotněla jsi pozdě, hazarduješ se zdravím. Hodláš se během následujících devíti měsíců šetřit? A proč? Těhotenstvím se nic nemění, mě vezli na sál rovnou z kanclu. Nehodláš se vůbec šetřit? A to si uvědomuješ, co by se všechno mohlo stát?

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.