A tak jsem se přestal mýt, prodal pračku, jedl jenom bůček, koupil nátělník o číslo menší a vyrazil do dopravních prostředků.
Foto: Shutterstock

Vždycky jsem o nich slyšel jen z médií a představoval si, jak taková věc asi probíhá. Jako něco hermeticky tajemného, co vám komplet přeformátuje rozum i cit třeba během třítýdenního IS kurzu někde v arabské poušti. A nakonec se mi to stalo v pražské tramvaji číslo 14 mezi Lazarskou a Karlovým náměstím. Radikalizovala mě tam jedna mladá, pěkně upravená a voňavá muslimská turistka v hidžábu. Vyprávěl jsem o ní minule − vzpomínáte, jak hezky česky se k ní zachoval pán v nátělníku, s vystrčeným pupkem, v pantoflích − a bohužel i s malou vnučkou, kterou držel za ruku?

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.