Ale zkusím jiné téma, třeba migranty. Kolik jste jich viděli na vlastní oči?
Foto: ČTK/AP

Tu otázku si kladu už dlouho a uspokojivou odpověď na ni stále ne a ne najít. Ale abych to všechno neprozradil hned na začátku, tak nejdříve uvedu několik příkladů.

Ráno nasednu do auta, vyjedu z garáže a hned před domem na mne kdosi sedící za volantem dodávky začne troubit, zuřivě gestikulovat a pak stáhne okénko a vychrlí proud vulgarit. Vůbec nevím, co se děje a proč ten člověk křičí. Aha, možná jsem nedal správně blinkr. Rychle tedy posunu páčku vedle volantu a přidávám plyn. Na uklidnění si pustím rádio a slyším listopadového kontrarevolucionáře, jak přednáší mladé generaci o tom, že by měla vzít zodpovědnost za naši zemi do svých rukou stejně, jako to kdysi udělal on a jeho přátelé.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.