Laskavci
Foto: Nadace Karla Janečka
Nadace Karla Janečka každý měsíc v rámci projektu Laskavec po uplynulý rok oceňovala lidi, kteří nezištně konají dobré skutky. Studentka etnologie, záchranářka veverek, vedoucí potravinové banky a další laskavci se nyní sejdou na první slavnostní ceremonii přístupné veřejnosti. Ta se uskuteční v neděli 14. října v pražském Stavovském divadle.

Stejně jako v předchozím ročníku projektu Laskavec, i letos jsme pravidelně každý měsíc představovali příběhy lidí, kteří nezištně pomáhají druhým a konají neobyčejné věci pro své okolí. Za své dobrosrdečné skutky získali titul Laskavec, který v rámci stejnojmenného projektu uděluje Nadace Karla Janečka.

Patřila mezi ně například Veronika Pospíšilová, která v Kambodži staví školy, a mění tak život všem tamním obyvatelům, šéf městských strážníků v Novém Jičíně Jiří Klein, který policii doslova obrátil naruby. Představili jsme také Václava Klapetka z Opavska, jenž v lidech probouzí lásku k přírodě.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.