Majitel nakladatelství Argo Milan Gelnar
Foto: Richard Klíčník
Milan Gelnar vydává v nakladatelství Argo knihy od spousty zajímavých autorů, na pustém ostrově by ale ani s jedním z nich ztroskotat nechtěl.

Jaké knihy teď máte na nočním stolku?

Catherine Merridaleová: Lenin ve vlaku. To je fascinující popis příběhu cesty jednoho z mnoha revolucionářů své doby − pana Uljanova − a jeho druhů ze švýcarského exilu do Ruska, kde měl tento revolucionář sehrát roli užitečného idiota. Historická kniha roku 2016 ve Velké Británii. Právem. A Eva Límanová: Chodí pešek okolo. Autobiografický, citlivý příběh rodiny ohrožené německou okupací viděný očima šestileté holčičky. Pro mne kniha roku. Autorka, bývalá redaktorka nakladatelství Sixty-Eight Publishers a stanice Hlas Ameriky, již pracuje na volném pokračování, které by mělo obsáhnout roky poválečné až do emigrace v roce 1967. Těším se!

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.