Náměstek ministra obrany Jakub Landovský
Foto: archiv Jakuba Landovského
Jakub Landovský se sice živí jako náměstek ministra obrany, ale umělecké geny nezapře. A tak je jeho domácí četba velmi různorodá.

Které knihy teď máte na nočním stolku?

Okolo postele se válí trilogie čínského scifisty Liou Cch'-sina nazvaná Problém tří těles. Je to temný, ale realistický pohled na budoucnost lidstva. Vedle leží kompendium komunistických plánů na obranu států Varšavské smlouvy a následný útok na Němce a Francouze, a to za situace, kdy polovina národa nežije a druhá polovina trpí radiační nemocí. Publikaci s názvem Plánování nemožného dal dohromady Petr Luňák s velkou péčí a skvělým komentářem. Plánování dnešní obrany mi pak jde na ministerstvu snadno od ruky, protože vím, že může být daleko hůř.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.