Faial (Portugalsko)
Foto: Shutterstock
Jedenadvacet turistických oblastí z celé Evropy získalo v Bruselu titul Evropská turistická destinace nejvyšší kvality v oblasti cestovního ruchu a obnovy hmotného dědictví 2011. Vítězem za Českou republiku se pro letošní rok stal region Slovácko.

Na slavnostním předání cen v Bruselu 27. září získalo jedenadvacet turistických destinací z celé Evropy titul "Evropská turistická destinace nejvyšší kvality v oblasti cestovního ruchu a obnovy hmotného dědictví 2011" (EDEN).

EDEN je zkratka pro iniciativu Evropské komise nazvanou "European Destinations of Excellence" neboli Evropské turistické destinace nejvyšší kvality, propagujeící udržitelné modely rozvoje cestovního ruchu v celé Evropské unii. Projekt vychází z vnitrostátních soutěží, které probíhají každý rok a jejichž výsledkem je volba turistické "destinace nejvyšší kvality" pro každou zúčastněnou zemi.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.