Středisko Dolní Morava pod vrcholem Králického Sněžníku v dvourozměrném leteckém pohledu
Foto: SKI-MAP.net
V Česku vznikl výjimečný projekt: komplexní mapa lyžařských středisek. Na webu www.SKI-MAP.net si můžete přiblížit a prohlédnout vybraný areál. V mapě jsou zakresleny veškeré vleky, lanovky a sjezdovky všech obtížností nejen spousty českých, ale i všech významných alpských resortů.

Lyžování je v Česku fenomén. Optimisté tvrdí, že v přepočtu na počet obyvatel jich je u nás nejvíc na světě. Dokonce i pesimisté uznávají, že jsme v tomto počtu minimálně "na bedně". Není proto překvapivé, že v Česku vznikl výjimečný projekt – komplexní mapa lyžařských středisek na webu www.SKI-MAP.net.

Za celým projektem stojí dvojice vášnivých amatérských lyžařů Jan Liška a Tomáš Roba. Jejich cílem bylo vytvořit co nejdokonalejší informační systém na jediném místě nekonečného internetu.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.