Buchty a jejich křivky (na snímku Irena Feithová a Eva Blechová)
Foto: ctyribuchty.weebly.com
Autorská představení studentů DAMU a otevřené dílny, v nichž poznáte jak (ne)lehký je život divadelních tvůrců, a ještě mnoho dalšího nabízí 6. ročník festivalu Autorská tvorba NABLÍZKO. Na něj vás osobně zve divadelní antropoložka a pedagožka DAMU Jana Pilátová.

Hra je žolík, jímž můžeme poznávat vlastní jednání a měnit skutečnost.

Proměňovat situace v příběhy umíme už odmalička, a když v neznámých bytostech a dějích poznáváme sebe a když najdeme lidi, které to vtáhne a změní ve spoluhráče - diváky, vzniká divadlo.

Těm, kdo takové "divadlo ve stavu zrodu" hledali od 60. let při setkáních s Ivanem Vyskočilem a jeho přáteli, doporučuji festival, aby se potěšili, kolik výhonků a podob už dnes má (program skýtá na 30 nabídek).

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.