Markéta Nešlehová s kambodžskými dětmi
Foto: Georgi Stojkov
Nemusíte hned spasit svět. Někdy stačí prodat fotku a koupit za ni kambodžskému prckovi brýle, aby mohl chodit do školy. Způsobů, jak se zapojit do dobrovolnictví, jsou tisíce. Příběhy lidí, kteří se v dobrovolné práci našli, si přečtěte v IN magazínu Hospodářských novin ve středu 19. prosince.

"Proto jsem to nedělala, abych to mohla vyčíslit. Dělám to pro svůj dobrý pocit," říká režisérka a scenáristka Markéta Nešlehová. Váhavě připouští, že její dobrovolnictví ji stálo zřejmě statisíce na čase, který mohla věnovat placené práci.

Ona místo toho zorganizovala prodejní výstavu fotografií. Výtěžek poputuje do jedné kambodžské školy. Je jich tam totiž zoufale málo a na provoz chybí peníze.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.