V nové inscenaci Cyrana z Bergeracu v Divadle na Vinohradech, který je označován jako postmuzikál, ztvárňují hlavní role Dagmar Havlová (Roxana) a Martin Stropnický (Cyrano).
Foto: Divadlo na Vinohradech
RECENZE: V muzikálové verzi Rostanda hraje Roxanu Dagmar Havlová. V režii hostujícího režiséra Vladimíra Morávka v představení dále vystupují Martin Stropnický v roli Cyrana, Martin Kraus jako Kristián de Neuvillette a Pavel Batěk v roli De Guiche.

Nové zpracování Rostandova Cyrana z Bergeracu v Divadle na Vinohradech už předem budilo rozruch nejen tím, že to je muzikál upravený Pavlem Kohoutem, k němuž složil hudbu populární muzikant Xindl X, ale také tím, že v něm Roxanu ztvárnila Dagmar Havlová.

V režii hostujícího režiséra Vladimíra Morávka v představení vystupují kromě Havlové Martin Stropnický v roli Cyrana, Martin Kraus jako Kristián de Neuvillette a Pavel Batěk v roli De Guiche.

Právě mezi nimi se jak pouštní písek přelévají láska, přátelství a nenávist.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.