Petr Pěknic v roli Tomáše, Štěpán Benoni coby Jakub a Tomáš Petřík jako Norbert alias Bůh jsou sehraná trojka
Foto: MDK - Marek Novotný
Vtipná inscenace Tomáše Svobody a Petra Kolečka je "nepřístupná do 18 let a nevhodná pro prudérní osoby". Ostatní se výtečně pobaví.

Mají muži opravdu své dny, jak tvrdila nejmenovaná televizní reklama? Otázku se pokusili zodpovědět dva nekonvenční divadelníci.

Na scéně kladenského divadla můžete totiž od tohoto víkendu zhlédnout Příběhy obyčejného hovadství.

Text společně napsali režisér Tomáš Svoboda a dramatik Petr Kolečko. A inscenace by klidně mohla nést podtitul Muži sobě.

Tři hrdinové tří příběhů ze života mají "své dny" prakticky nepřetržitě. Tomáš ujíždí na Janiných velkých prsech, kvůli nimž se na chvíli stane Božím dítětem. Jakub ráno co ráno nachází v posteli někoho, koho nezná. Oba sdílejí svůj mládenecký příbytek s "Bohem" - zkušenějším parťákem a duchovním rádcem, který "nechlastá, jenom když je vožralej".

A všichni tři se jedou polepšit do Beskyd, kde potkají myslivce s čertovským pohledem, veselou doktorku a jednu správnou holku.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.